Back To Top
Dana Tranç
Lokum Kuzu Şiş
Satır Köfte

Hakkımızda

Kılıçarslan Çiftliği

1980 yılında Karatay ilçesinde besicilik faaliyeti ile başladığımız ticari hayatımıza 1993 yılında Saraçoğlunda ,2013 yılında Ereğli yolundaki Besi ve süt Çiftliklerinde Üretim faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Firmamız kendi çiftliklerinde veteriner hekim kontrolünde yetiştirdiği büyükbaş hayvanları Tarım Bakanlığından Onay Belgesine sahip son teknolojiyi kullanan mezbahalarda kestirip soğuk zinciri muhafaza ederek müşterilerimize taze, kaliteli ve doğal lezzetli etler sunmayı amaç edinmiştir.

Kılıçarslan Et

1990 yılında Kılıçarslan Kasabı Yaka Meram da hizmete açıldı. 1996 yılında şahıs işletmesi şirketleşerek Kılıçarslan Et Süt Veterinerlik Gıda Tarım Tic. Ltd. Şti. adını aldı.

Kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve doğal et ; Kolay Sipariş ve Kapıda mobil ödeme ; Et muhafaza ve pişirme önerileri ; Et hakkında merak ettiğiniz her şey ; Et ve Et Ürünlerinde Vazgeçemeyeceğiniz Lezzet

(332) 32 32 680

Siparişleriniz için size bir telefon kadar yakınız. Kapıda mobil ödeme,

Kılıçarslan Etliekmek

Kaliteli et yemek her bireyin hakkıdır.Bu felsefe ile yola çıkan Kılıçarslan Etliekmek 2003 yılında Başkent Hastanesi yanında hizmete açıldı.

25 Haziran 2022 tarihi itibariyle Şefikcan Caddesi Avrukon Plaza arkası Terras Konutları Şeker Mah, Yamacı Sk. no:26/b, 42080 Selçuklu/Konya adresindeki yeni yerimizde hizmete başlayacağız.

Kılıçarslan Etliekmek kalite ve müşteri memnuniyeti esası ile hizmet vermektedir.

Kılıçarslan Vet. Kliniği

2006 yılından beri Küçük Dostlarımıza hizmet etmeyi kendisine görev edinen kılıçarslan veteriner kliniği

Koruyucu hekimlik- Aşılamalar
Muayene - Teşhis - Tedavi
Acil ve Cerrahi Müdahale
Pansiyon ve Operasyon Sonrası Bakımı
Danışmanlık Hizmetleriyle
hizmetinizdeyiz.

Petinizin Sağlığı için Tecrübeli , Heyecanlı ve Mükemmeliyetçi Kliniğimize Tekrar Gelmek İsteyeceksiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.